Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Rodyti pranešimą
    Nematai skirtumų tarp Žalgirio ir "Megos? Nematai skirtumų tarp to, ką remia Kauno miesto savivaldybė ir kieno dalinė valdininkė ji yra ir tarp komercinės įmonės, neturinčios su miesto interesais nieko bendra? Vargas tam, kuris gavo toią logiką.

    Va jau geresnis požiūris. O dabar konkrečiai įvardink, kas tave neramina? Manai, kad Navikauskui rūpi kažkas daugiau nė arena miestui ir Žalgiriui tuo pačiu? Manai, kad prancūzai užsikėlė nepagrįstą kainą? Jei pasakytum kažką konkretaus ir bent jau sveiku protu pagrįsto, gal pasvarstytume visi drauge.

    Galimą pelną, mano supratimu, pasiims speciali įmonė, kurios 80 procentų valdys Žalgiris, o 20 procentų - BBI. Nuostolius bent iš dalies gali tekti dengti miestui, jei neklystu. Ar įžvelgi čia Žalgirio pasipelnymą?
    dėl pirmo punkto. komercinės įmonės kaip tik ir leidžia miestui daryti tokias išlaidas, kaip arenų statyba.

    dėl paskutinių dviejų punktų. iš esmės man reikia, kad prancūzai ir derybinė grupė aiškiai atsakytų (arba pamatytume iš išslaptintos sutarties), kaip tu, kad atsakei, "5,2 nėra galutinė kaina" (gal vistik yra), "miestas dengs nuostolius (kuriuos patirs bendrovė, kurią kaunas valdo 0,35*0,8 dalimi)" (tikėkimės ne)

    Comment


      Parašė kontra Rodyti pranešimą
      dėl pirmo punkto. komercinės įmonės kaip tik ir leidžia miestui daryti tokias išlaidas, kaip arenų statyba.
      Prie ko čia statymas, tau gi nepatinka, kad pelnas atiteks ne komercinei įmonei, bet tai, kurią dalinai valdo miestas.
      dėl paskutinių dviejų punktų. iš esmės man reikia, kad prancūzai ir derybinė grupė aiškiai atsakytų (arba pamatytume iš išslaptintos sutarties), kaip tu, kad atsakei, "5,2 nėra galutinė kaina" (gal vistik yra), "miestas dengs nuostolius (kuriuos patirs bendrovė, kurią kaunas valdo 0,35*0,8 dalimi)" (tikėkimės ne)
      Na kas antroje dalyje negerai? 5,2 milijono eurų kasmet, dabartinė kaina tokia. Kaina, jei areną statys Lietuvos statybų bendrovės gali mažėti. Bus sudaryta nauja derybininkų grupė ir bus deramasi dar daugiausai mėnesį. Aš neabejoju, kad ta bendrovė nuostolių nesieks, ji sieks pelno.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Oficialiai paskelbta, kad vidutinis metinis koncesijos mokestis būtų 5,2mln. eurų.
        Kiek suprantu (iš žodžio vidutinis ir kitų šnekų konferencijoje) jis bus susietas su kažkokiais makroekonominiais ar kitais rodikliais, taigi galės šiek tiek svyruoti, tiek į vieną pusę, tiek į kitą. Koncesijos mokestis matyt apima ir palūkanas, ir turto išpirkimą, ir galbūt tam tikrą arenos veiklos dotaciją (nebuvo detalizuota). Kalbos apie tai, kad savivaldybei dar gali reikėti papildomai dotuoti arenos veiklą nebuvo.

        Jei bus gauta vyriausybės ir ES fondų parama, koncesijos mokestis automatiškai mažės.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          ačių dar kartą tomui už paaiškinimus. lauksim detalizavimų.

          Aš dėl pelningumo. bėda ta, kad kauno nuostolis gali reikšti valdymo bendrovės dalininkų pelną. taip nebūtų tuo atveju jei valdymo įmonė būtų "skaidri". tačiau net apie telekomą (lietuvos biržos lyderį) kalbama, kad jis plauna pinigus.

          Comment


            Parašė kontra Rodyti pranešimą
            Aš dėl pelningumo. bėda ta, kad kauno nuostolis gali reikšti valdymo bendrovės dalininkų pelną. taip nebūtų tuo atveju jei valdymo įmonė būtų "skaidri". tačiau net apie telekomą (lietuvos biržos lyderį) kalbama, kad jis plauna pinigus.
            Paaiškink kuo konkrečiai pasireiškia areną valdysiančios įmonės neskaidrumas? Kaip aš supratau, tu nori pasakyti, kad Kaunas padengs arenos nuostolius ir tai bus tos įmonės pelnas (t.y., tokiu būdu ta įmonė pelnysis)? Bet argi neegzistuoja tam tikra veiklos patikra (žinoma egzistuoja, kaip ir bet kurios kitos įmonės)? Nesamų nuostolių iš niekur ta įmonė juk nesukurs.
            Paskutinis taisė ; 2007.05.09, 22:40.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Parašė kontra Rodyti pranešimą
              ...tačiau net apie telekomą (lietuvos biržos lyderį) kalbama, kad jis plauna pinigus.
              o kas ka gero kalba? kalbose nurodoma kiek jau prisiplove?

              Comment


                Parašė kontra Rodyti pranešimą
                Aš dėl pelningumo. bėda ta, kad kauno nuostolis gali reikšti valdymo bendrovės dalininkų pelną. taip nebūtų tuo atveju jei valdymo įmonė būtų "skaidri".
                Kauno "nuostolių" viršutinė riba - tie minėti 5,2mln. eurų per metus.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Parašė Rodyti pranešimą
                  Paaiškink kuo konkrečiai pasireiškia areną valdysiančios įmonės neskaidrumas? Kaip aš supratau, tu nori pasakyti, kad Kaunas padengs arenos nuostolius ir tai bus tos įmonės pelnas (t.y., tokiu būdu ta įmonė pelnysis)? Bet argi neegzistuoja tam tikra veiklos patikra (žinoma egzistuoja, kaip ir bet kurios kitos įmonės)? Nesamų nuostolių iš niekur ta įmonė juk nesukurs.
                  pats grubiausias būdas samdyti susijusias įmones darbams atlikti. tų susijusių įmonių pelnas būtų valdymo įmonės nuostolis (kurį padengtų kaunas).

                  neaišku, kokia bus valdymo įmonė, jei uabas, jam auditai neprivalomi. manyčiau turėtų būti sutartyje numatyta miestui galimybė pilnai tikrinti valdymo įmonės veiklą. taip pat gali iškilti nesutarimų dėl arenos aptarnavimo įkainių pagrįstumo ir t.t.

                  Comment


                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    ?)
                    Tik ka per TV3 maciau reklama, kad ju zinios pacios objektyviausios #1 Lietuvoje pagal Vilmorus tyrimus. Idomu kas per vargetu kontora tie Vilmorus tyrimai?

                    Comment


                      Parašė kontra Rodyti pranešimą
                      pats grubiausias būdas samdyti susijusias įmones darbams atlikti. tų susijusių įmonių pelnas būtų valdymo įmonės nuostolis (kurį padengtų kaunas).
                      Tuomet konkrečiai įvardink susijusias įmones su Žalgiriu ir BBI, kurių samdyti negalima. Ir papasakok man, visų pirma, kokiu pagrindu remdamasis tu teigi, kad Žalgiris ar BBI taip elgtųsi (mėgintų pasplenyti)? Tai jei areną valdytų tiesiogiai Kauno miesto savivaldybė, jai būtų galima sakyti tą patį. Kad ji samdys kažkieno interesus tenkinančias įmones ir taip iš miesto biudžeto padengdama nuostolius kažkam kraus pelną. Bet matai, taip kalbėti negalima be pagrindo, nes tai yra rimtas kaltinimas. Tai aš noriu, kad tu tą pagrindą, kuriuo remiesi, pateiktum.
                      neaišku, kokia bus valdymo įmonė, jei uabas, jam auditai neprivalomi. manyčiau turėtų būti sutartyje numatyta miestui galimybė pilnai tikrinti valdymo įmonės veiklą. taip pat gali iškilti nesutarimų dėl arenos aptarnavimo įkainių pagrįstumo ir t.t.
                      Gali iškilti maža kokių nesutarimų, reikia į tokius dalykus konkrečiai žiūrėti, o ne kalbėti abstrakčiai. Juk tų nesutarimų gali ir neiškilti ir teigti priešingai be pagrindo negalima. Bet kokiu atveju, tam tikri įkainiai bus, bet kaip tu gali teigti, kad jie bus nepagrįsti (tu ir neteigi, tu sakai "gali", bet kam tada išvis kažką sakyti, jei negalime nieko konkretaus žinoti). Kad turėtų būti numatyta galimybė tikrinti tos, areną valdysiančios, įmonės veiklą sutinku. Bet nereikėtų dabar dėl to šaukti "ne" arenai, reikėtų tokią mintį ir iškelti į viešumą. Visų pirma reikėtų susižinoti ar tokia galimybė nenumatyta, jei ne, aiškintis kodėl, argumentuoti, kad to reikia ir prašyti įgyvendinti, tada tęsti diskusiją, bet ne pulti priešgyniauti ir kažką kaltinti, neturint kuo konkrečiai tuos kaltinimus pagrįsti.

                      Beje, dėl nuogastavimų kokio tipo įmonė tai bus:
                      Specialioji projekto įmonė
                      Galbūt toks jos tipas ir bus - SĮ?
                      Paskutinis taisė ; 2007.05.09, 23:08.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Parašė kontra Rodyti pranešimą
                        problema ta, kad jūs neteisingai kaltinate rakauską. tarkime rakauskui iš tiesų gyvybiškai reikia arenos prie megos, o kaunui gyvybiškai reikia arenos saloje. rakauskas pasiūlė. kaunas gali nekreipti dėmesio, arba argumentuoti, kad netinkama vieta, nuosavybės forma, mes patys galim apsimokėti ir panašiai. bet tame, kad rakauskas pasiūlė, tikrai nėra jokios jo nuodėmės. geriau sakykite, kad jis savo darbuotojus engia, nes argumentai apie sumaištį absurdiški.
                        Na jus man pasakykit koks Rakausko interesas kur bus arena? Jei jis matytu joje pelno saltini tai ir butu states ne Mega, o arena. Kodel nestate? Todel, kad nuostolinga. O kodel dabar staigi prireike statyti? Ogi todel, kad savivaldybe pristatytu tiltu ir viaduku ir dar padidintu jo sklypo verte... tai yra VIENINTELIS Rakausko, kaip suinteresuoto asmens interesas. Jam nusispjaut ko reikia miestui, jam svarbus tik jo verslas. Lygiai kaip verslas svarbus Mikrovisatai, Kauno Grudams ir kitiems, tai ka dabar klausysim ka kiekvienas norintys dykai padidinti savo verslo verte cia rekauja?

                        Comment


                          Parašė sauls Rodyti pranešimą
                          Na jus man pasakykit koks Rakausko interesas kur bus arena? Jei jis matytu joje pelno saltini tai ir butu states ne Mega, o arena. Kodel nestate? Todel, kad nuostolinga. O kodel dabar staigi prireike statyti? Ogi todel, kad savivaldybe pristatytu tiltu ir viaduku ir dar padidintu jo sklypo verte... tai yra VIENINTELIS Rakausko, kaip suinteresuoto asmens interesas.
                          Ne, ne vienintelis. Arena dar ir būtų svarbus traukos centras, kuris surinktų jam tūkstančius potencialių klientų. Pats šalia stovintis objektas - "Mega" taptų populiaresnis. O kas dar labai svarbu, analogiškų privalumų netektų jo konkurentas - "Akropolis". Dabar jau turbūt visi Rakausko interesai

                          Bet kodėl gi nepakartojus n-ąjį kartą...arena stovės Nemuno saloje, Rakausko kalbos neturi pagrindo. Paskelbta Kauno miesto mero. Patvirtinta. Rakauską būtų protingiausia tiesiog pamiršti. Žinoma, jis stengsis apie save priminti, tačiau vėl gi, būtų galima retoriškai paklausti, kiek neigiamo Kaunui ir arenos projektui jis tuo pasieks.
                          Paskutinis taisė ; 2007.05.09, 23:07.
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            Parašė Rodyti pranešimą
                            Ne, ne vienintelis. Arena dar ir būtų svarbus traukos centras, kuris surinktų jam tūkstančius potencialių klientų. Pats šalia stovintis objektas - "Mega" taptų populiaresnis. O kas dar labai svarbu, analogiškų privalumų netektų jo konkurentas - "Akropolis". Dabar jau turbūt visi Rakausko interesai
                            Na taip, dar Mega taptu populiaresne jei savivaldybe uz koki 100 mln. Lt uzsakytu jai reklamoas. Bet kodel savivaldybe savo pinigais turi finansuoti privatu verslinku versla? As gal irgi noreciau kad mano kromeli Aleksote savivaldybe pafinansuotu. Sakykim pastatyt mokykla prie mano kiosko - juk is karto kiek potencialiu klientu atisrastu. Ar visi sutinkat kad ta reiketu padaryti?

                            Faktas, kad Rakauskui to paciam statyti neapsimoka, jis nori gauti nauda is savivaldybes, kodel jis cia dar taip ardytusi?

                            Comment


                              Parašė sauls Rodyti pranešimą
                              Na taip, dar Mega taptu populiaresne jei savivaldybe uz koki 100 mln. Lt uzsakytu jai reklamoas. Bet kodel savivaldybe savo pinigais turi finansuoti privatu verslinku versla? As gal irgi noreciau kad mano kromeli Aleksote savivaldybe pafinansuotu. Sakykim pastatyt mokykla prie mano kiosko - juk is karto kiek potencialiu klientu atisrastu. Ar visi sutinkat kad ta reiketu padaryti?

                              Faktas, kad Rakauskui to paciam statyti neapsimoka, jis nori gauti nauda is savivaldybes, kodel jis cia dar taip ardytusi?
                              Jis areną žada statyti pats, savo lėšomis. Bet aiškiai pasakyta, arena bus Nemuno saloje. Rakausko interesų tai netenkina. Rakausko pasiūlymai netenkina miesto interesų. Vadinasi apie Rakauską daugiau kalbėti neverta.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Niekad Neuzeinu I Kauno Puslapeli Bet Dabar Nusprendziau Nes Juokinga Pasirode...kauno Arena 2 Etapas...kiek Pamenu Kaunas Ta Arena Jau Stato Bent 10 Metu...o Su Tuo Projektu Salloje Tai Jau Visiskas Anekdotas...kaip Ir Daug Kas Kaune...manau Sia Tema Reik Uzdaryt Nes Nieko Cia Nebus...kas Norejo Jau Pasistate Ar Statosi O Kaunas Uzsiemineja Vagystemis,aferomis Ir Tai Jau Kriminaliniu Kroniku Reikalas.... :-)

                                Comment


                                  Parašė AIDAS69 Rodyti pranešimą
                                  Kaunas Uzsiemineja Vagystemis,aferomis Ir Tai Jau Kriminaliniu Kroniku Reikalas.... :-)
                                  Kaip gaila, kad tiek daug čia prirašo tokie kaip tu. Na, tai ką gi, tiek to, paklausiu, ką konkretaus žinai ar tik mali ir terši temą (versdamas reaguoti ir iš dalies prisidėti prie to ir kitus)?
                                  Paskutinis taisė ; 2007.05.09, 23:36.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Parašė Rodyti pranešimą
                                    Kaip gaila, kad tiek daug čia prirašo tokie kaip tu. Na, tai ką gi, tiek to, paklausiu, ką konkretaus žinai ar tik mali ir terši temą (versdamas reaguoti ir iš dalies prisidėti prie to ir kitus)?
                                    NEZINAU KA PRIRASO TOKIE KAIP AS IR TAI MAN NEIDOMU...MAN GAILA TO MIESTO... SIANDIEN AS SKAICIAU KAD ARENA KAUNE KAINUOS 140 MLN......IR KO....EURU...NA CIA KAIP SUPRATAU TIK PRADZIAI....KAI VILNIUJE ATRODO KAINAVO 60 MLN LITUKU...AISKU JEI TAI STATO PRIVATUS VYSTITOJAS IR PRISIIMA SAU VISA RIZIKA TAI AISKU BET.......CIA KAUNE.....TAI IR SAKAU KAS NOREJO JAU PASISTATE AR STATOSI O KAS NORI UZSIIMT AFEROMIS TAI JAU KAUNE.....10 METUKU STATYBOMS MANAU PAKANKAMAI DAUK....

                                    Comment


                                      Oooo kokia karšta diskusija. Džiugu, kad nors argumentuotai dauguma rašo, kas man ir patinka. Bet mes dbr galime per nektis diskutuoti iki "nulūžimo", kokios būtų sutarties sąlygos. Kaip patys matote sutartyje turi būti nurodyta begalės punktų, įvairiais klausimais ir aišku, kad nebūtų dviprasmysčių. Taip pat manau pasirašyta sutartis turi, netgi manyčiau privalo būti paviešinta, kad nekiltų jokių neramumu ir kad atsakomybę neštų po ja pasirašiusieji, kaip visam pasaulyje ir būna. Apie daug čia punktų galime diskutuoti, jei būtų vienaip ar kitaip.

                                      Apie Rakauską visi turi nuomonę kaip matau, turiu ją ir aš. Labai gražiai matosi, kad jo garbė įžeista ir jis ją nori atgauti, užsakinėdamas straipsnius ir laidas, bei stengiasi klaidinti visuomenę, manipulioti ja klaidingais faktais. Jis yra verslininkas. Jis išdūrė savo partnerius, su kurias pradėjų Senių biznį, pasiliko vienintelis savininkas su Suomijos bendrove. Kitus tris išdūrė. Nieko neprikiši, toks verslo pasaulis. Taigi išvada, p. Rakauskas moka išdūrinėti, moka gudrauti, moka, nes turi patirties tame. Būtų "Mega" vietoj Akropolio, būtų ir jis už areną saloj. Čia faktas, o jei dar ir sklypą turėtų, kur darbar respublikos vaiduoklis stovi tai iš vis būtų palaimoj žmogus.

                                      Nebūkime naivūs, kad tik mes - miestiečiai, kauniečiai, krepšinį palaikantys turės naudos. Jos turės aplinkinių sklypų savininkai, jos tikiuosi turės ir "Žalgiris" - krepšinio klubas, jos turės statybų bendrovės, jos turės ir medžiagų pardavėjai, jos turės ir miestas, jos turės ir meras. Bet didžiausia bėda, jos neturės p. Rakauskas. Nu gaila, bet juk reikia mokėti pralaimėti...

                                      OK. Reikia eiti miegoti ir laukti daug paskalų rytoj. Derybų dabar tikrai nebegalima vilkinti, perskubėti taip pat pavojinga, reikia vadovautis protu ir logika. To ir palinkėčiau visiems ir visada.

                                      Pabaigai, aš asmeniškai sutikčiau permokėti už areną, nes matydamas tokį didžiulį postūmį miestui, jo vystymuisi, jo gražėjimui, jo tobulejimui, jo pakilimui..... tiesiog negalėčiau tokios progos praleisti........
                                      You've got one life! Live it!

                                      Comment


                                        Parašė AIDAS69 Rodyti pranešimą
                                        NEZINAU KA PRIRASO TOKIE KAIP AS
                                        Tai skaityk ką rašai. Paprasta.
                                        IR TAI MAN NEIDOMU...
                                        O turėtų būti. Vardan forumo gerovės.
                                        MAN GAILA TO MIESTO... SIANDIEN AS SKAICIAU KAD ARENA KAUNE KAINUOS 140 MLN......IR KO....EURU...NA CIA KAIP SUPRATAU TIK PRADZIAI...
                                        Pradžiai ir pabaigai.
                                        KAI VILNIUJE ATRODO KAINAVO 60 MLN LITUKU...
                                        65 milijonus litų kainavo statytojui. Miestui...? sunku tiksliai atsakyti, šimtai milijonų, kaina varijuoja iki daugiau nė milijardo, priklauso kaip į tai žvelgsi. Va ten jau kur kas panašiau į aferą. Beje, nepamirškim skirtumo tarp Vilniaus arenos ir mūsiškės. O jei norėsi dar ką nors padiskutuot apie "Siemens" areną, daryk tai atitinkamoj temoj.
                                        AISKU JEI TAI STATO PRIVATUS VYSTITOJAS IR PRISIIMA SAU VISA RIZIKA TAI AISKU BET.......CIA KAUNE.....TAI IR SAKAU KAS NOREJO JAU PASISTATE AR STATOSI O KAS NORI UZSIIMT AFEROMIS TAI JAU KAUNE.....
                                        Taip ir neišgirdau, kokiomis aferomis? Konkrečiai.
                                        Paskutinis taisė ; 2007.05.09, 23:53.
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          Manau Tema Reikia Baigt O Jei Kazkas Bus Normalesnio Ir Be Tu Kaunietisku Kvailysciu Ir Cirku (atsiprasau Bet Juk Tai Yra ) Tada Galima Butu Atnaujinti.kam Cia Pliurpti I Ora :-) ????? Cia Juk Ne Vaiku Darzelis.....o Tai Cia Pliurpia Pliurpia Kaip Supratau Ne Vienus Metukus O Rezultatai Nuliniai.....uzdarom

                                          Comment

                                          Working...
                                          X